25 Ekim 2010 Pazartesi

Mim de mimm:))


    Sevgili kuzum tarafından mimlenmişsz bu defa blogcan:)Midemin kazınmaya başladığı şu dakikalarda yazması biraz güç olucak fakat içimdeki bu rejim sevdası ile kendimi mutfağa atmadan bu yazıyı tamamlayacağım.Evet evet yapabilirim bunu..

Konumuz  resimleriyle en sevdiğimiz 5 gıda..

 Nınınımmm başlıyorumm:)

              Ehh başı temel içeceğim ayran çekiyo tabiki:)Çok paylaşımcı bi insan olsamda konu ayranım olunca pek kimseyle paylaşmayı sevmem.Hatta öyleki bize gelen arkadaşlarım ayrı içecek ya da fazladan ayran alır gelirler.Öylesi bir bağ var aramızda yani:)

  Kızçelerimle olmazsa olmazımız makarna salatası.Ne kadar sürekli rejim halinde olsak da makarna salatası olunca konu:, tüm gün aç kalmayı göze alabilirz.Üstelik 4 kişi koca bi tepsiyi bitirebilme potansiyeline sahibiz:/        Kremalı patates..Sevgili kuzucum çok güzel yapar.Zaten patates varsa içinde tartışma götürmez bile:)
      O biiir sıcak yaz günlerinde ki en sağlam dost! nesteacool.Heryerde bulunmaması can sıkıcı olsada litrelik 5-6 tane alıp evde stok yapmak olası..      Ve ve son olarak hayatımın assolisti ülker sütlü çikolata..Kendisiyle ilgili söyleyecek o kadar çok söz var ki! Ama kısaca; Candır,kandır.mutluluktur.:))


  İşte de bu da benim listem kimi mimliyim bilemedim yalnız ben://

Hiç yorum yok: